فروش عسل
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت باور نکردنی عسل خالص

قیمت باور نکردنی عسل خالص

در دنیای امروز قیمت باور نکردنی عسل خالص و طبیعی باید با تحقیق و با دقت به دست آید تا در خرید آن متضرر نشویم و آن محصولی که مورد نظرمان می باشد را به سهولت انتخاب کنیم و با قیمت مخصوص خود آن محصول خرید انجام دهیم .

عسل خالص

عسل طبیعی چه عسلی می باشد؟

جا دارد همین جا هم ، از تولید کنندگان عسل طبیعی ، تشکر و قدردانی کرد ، که پروش دهنده این داروسازان بالدار و تولید کننده این طلای شیرین هستند ، عسل یکی از محصولات ارزنده غذایی است که برای بدن مفید و در سلامت آن ، موثر است و برای تهیه آن ، زنبور عسل روی گل ها می نشیند و شهد گل ها را می مکد و بعد از آن طی انجام چندین کنش شیمیایی ، محصولی شیرین و خوشمزه ، به نام عسل تولید می شود. برای تولید یک عسل خوب، زنبور داران ، بسیار زحمت می کشند تا بتوانند چندین کندوی عسل طبیعی و خالص تولید کنند.
عسل یک ماده غذایی است که اکثر دردها را درمان می کند و به فرموده خداوند متعال در قرآن « فیه شفاء للناس » ( در عسل برای مردم شفا است ) ، می باشد . از جمله بیماری های قلبی و گوارشی را بهبود و حافظه ی انسان را تقویت می کند.
باعث راحتی اعصاب و راحتی فکر و ذهن انسان می شود و مصرف عسل طبیعی برای رشد کودکان بالای دو سال و افراد سالخورده به خاطر هضم سریع و جذب بالا خیلی اهمیت دارد .

عسل خالص

از کجا بفهمیم عسل طبیعی است :

مردم در مورد عسل یک سری باورهای غلطی دارند که به خاطر داشتن این باورها ، خیلی وقت ها خود را از مزایا و منافع این شهد اعجاب آور ، محروم می کنند و از این ماده شگفت آور استفاده نمی کنند . مثل این که می گویند عسل خوب و طبیعی یا یافت نمی شود و یا اگر هم یافت شود ، قیمت بسیار بالایی خواهد داشت که از توان خرید ما بیرون است .
یا بر این باورند که عسل موم دار بیشتر قابل اعتماد است .
یا اینکه عسل طبیعی باید زلال و شفاف باشد در حالیکه این دلیل درستی نمی باشد .
گاها بر این باور هستند که عسل خالص و طبیعی شکرک نمی زند .
یا در مورد عسل های معطر بر این باورند که به آنها اسانس یا مواد افزودنی می زنند .
با این باورهای غلط و حساسیت های نا آگاهانه خود را از مصرف عسل و فواید آن محروم می سازند پس بهتر است که علم و آگاهی خود را افزایش دهیم .

عسل خالص

تفاوت عسل خالص و طبیعی با عسل تقلبی

در تهیه عسل تقلبی از شکر و اسانس و گلوکز تجاری و دکستروز … استفاده می شود و زنبور عسل در انجام این پروسه تولید، هیچ گونه دخالتی ندارد و در آزمایشگاه به راحتی تشخیص داده می شود؛ این گونه عسل ها خاصیت درمانی ندارند و چه بسا برای بدن هم مضر خواهند بود؛ اما عسل خالص و طبیعی این گونه نیست و زنبور عسل از شهد گل های گوناگون برای تولید این دارو و این غذای شفا بخش ، استفاده می کند و این عسل ، برای بدن بسیار مفید بوده و موم آن نیز برای استخوان ها پر فایده است .
عسل طبیعی عسلی نیست که در کارخانه ها به صورت صنعتی ، تولید می شود بلکه به عسلی ، عسل طبیعی می گویند که تولید کننده آن زنبور است .

عسل خالص

چگونه عسل اصل رو از تقلبی تشخیص دهیم ؟

• عسل خالص و طبیعی علاوه بر مزه شیرینی ، دارای یک مزه و طعم خاصی است که بسته به آن گل و گیاهی که زنبور از آن شهد گیری کرده ، فرق می کند که عسل تقلبی این طعم خاص را ندارد فقط مزه شیرین دارد و دیگر هیچ چیزی ندارد ، مگر اینکه باز برای عطر داشتن آن ، از اسانس ها استفاده کرده باشند .
• عسل طبیعی در دهان وقتی گذاشته می شود ، زود آب می شود و به انسان نیرو و انر‌ٰژی می دهد در حالیکه عسل تقلبی این طور نیست .
• عسل طبیعی زود درآب سرد حل نمی شود ولی اگر تقلبی باشد زود قوام خود را در آب سرد از دست می دهد .
• داخل کمی عسل یک کبریت روشن بیاندازید اگر عسل آتش بگیرد طبیعی است و اگر آتش نگیرد طبیعی نیست .
• از نظرچسبندگی یا عدم چسبندگی : عسل طبیعی چسبندگی خاصی ندارد درحالیکه عسل تقلبی به خاطر شیرینی و اسانس هایی که دارد از چسبندگی بالایی برخودار است .
• عسل تقلبی ، در شیشه دیر تر حرکت می کند و جابه جا می شود ولی عسل طبیعی ، راحتر جابه جا می شود .
اینها و علائم دیگر از علائم دم دستی و خانگی محسوب می شود و نمی شود صد در صد به این ها تکیه کرد بلکه حدودی و تقریبی هستند .

عسل خالص

قیمت باور نکردنی عسل خالص نسبت به عسل های دیگر

برخی بر این باور هستند که عسل های با قیمت های گزاف و خیلی بالا فقط عسل خالص و طبیعی می تواند باشد ، و مابقی عسلها که این قیمت را ندارند ، از عسل های طبیعی و مرغوب نخواهند بود ، ولی باید گفت شما با مراجعه به یک زنبور دار منصف و مطمئن ، درمی یابید که اینگونه نیست ، بلکه می توان عسل خالص و طبیعی را هم با قیمت باور نکردنی تهیه کرد .

عسل خالص

عواملی که در قیمت عسل تاثیرگذار است

برخی از عوامل گوناگونی که روی قیمت عسل خالص تاثیر گذار است ، به قرار زیر است:
۱٫ نوع و شیوه بسته بندی
۲٫ کیفیت عسل
۳٫ مکان برداشت عسل
۴٫ زمان برداشت عسل
۵٫ روش بسته بندی
۶٫ مقدار انصاف زنبور دار
۷٫ میزان دیاستاز در عسل
مشتریان عسل در نگاه اول برای خرید عسل طبیعی ، به بسته بندی آن توجه دارند . بسته بندی عسل متفاوت است و در ظروف شیشه ای و پلاستیکی و فلزی آماده می شود . بسته بندی شیشه ای عسل ، باعث گران تر شدن قیمت عسل می شود زیرا شیشه گران تر از سایر بسته بندی ها است و همچنین در زیبایی و جذابیت عسل نقش ویژه ای دارد .

عسل خالص

مهم ترین عاملی که سبب بالا و پایین آمدن قیمت عسل می شود ، کیفیت آن می باشد . بهترین راه کاری که برای تایید طبیعی بودن عسل وجود دارد ، مراجعه به آزمایشگاه های معتبر می باشد و راه تست عسل با چوب کبریت خیلی قابل قبول نیست . پس برای خرید عسل طبیعی می توانید به آزمایشکاه های قابل اعتماد مراجعه کنید و قاعدتا عسل با کیفیت ، قیمت بالا تری نسبت به عسل های شکری و سایر عسل ها دارد . اما نمی توان از روی قیمت عسل ، به میزان کیفیت عسل پی برد . زیرا افرادی سود جو وجود دارند که عسل های تقلبی را با قیمت بالا و در بسته بندی با کیفیت قرار می دهند و در بازار عرضه می کنند . لازم به ذکر است که بگوییم قیمت عسل طبیعی باید قیمتی نزدیک به میانگین قیمت های بازار عسل داشته باشد .
در نتیجه قیمت پایین عسل نشان از کیفیت پایین آن است ، زیرا اگر زنبوردار عسل طبیعی را با زحمت فراوان برداشت کند ، نمی تواند با قیمت پایین عسل را به فروش برساند و قیمت بسیار بالا تر از میانگین قیمت بازار هم می تواند در طبیعی بودن آن عسل ، شک ایجاد کند .
یکی دیگر از فاکتور های تاثیر گذار در قیمت عسل طبیعی ، مکان برداشت عسل می باشد . برای مثال بعضی از فروشندگان عسل کنار ، معتقد هستند ، کنار جنوب استان فارس ، نسبت به سایر مناطق از کیفیت بالا تری برخوردار است و هرچه کیفیت محصولی بالا تر باشد ، قیمت آن نیز بالا تر است .
زمان برداشت عسل ، ارتباطی مستقیم با قیمت آن دارد .همه زنبورداران در فصل برداشت عسل ، به دنبال فروش بیشتر محصولشان هستند . و بازار از انواع عسل پر می شود و هر چه محصول کمیاب تر شود قیمت آن بیشتر می شود و بر عکس فروش انبوه زنبورداران در فصل برداشت عسل ، باعث پایین آمدن قیمت عسل می شود .
بسته بندی عسل ، با توجه به میزان رعایت بهداشت در زمان برداشت در قیمت عسل تاثیر دارد . همچنین ظرافت و خلاقیت در بسته بندی ، موجب تغییر قیمت عسل می شود .
زنبور داران در برداشت عسل طبیعی ، زحمت فراوان می کشند و عسل طبیعی قابلیت داشتن قیمت بالا را دارد ، اما اگر برای خرید عسل طبیعی به زنبورداران با انصاف مراجعه کنید می توانید با قیمت پایین تری عسل خریداری کنید .

عسل خالص

عسل طبیعی در یخچال

عسل طبیعی عسلی است که در فرایند تولید آن زنبور عسل نقش داشته باشد و آنزیم های زنبور عسل در این عسل موجود باشد به همین خاطر است که عسل های طبیعی به یک اعتبار ، به دو دسته ی عسل های تغذیه ای و عسل های غیر تغذیه ای تقسیم می شوند و عسل هایی که از غیر این مسیر تولید می شوند عسل های طبیعی نیستند .
بسیاری از مشتریان عسل و کسانی که دوست دارند عسل های طبیعی مصرف کنند به دنبال راههایی برای تست عسل طبیعی هستند که از این طریق بتوانند عسلی که خریداری می کنند را بشناسند ، یکی از راه هایی که امروزه در کشور ما مرسوم شده است و تا حدودی می توان به این راه تکیه کرد ، گذاشتن عسل در یخچال است .
عسل طبیعی در یخچال شکرک یا رس می بندد ، البته رس بستن عسل طبیعی و به تعبیر مردم شکرک زدن عسل طبیعی با شکرک زدن ، مثل مربا متفاوت می باشد .

عسل خالص

عسل طبیعی کوهستان

عسل کوهستان عسلی است که زنبور داران بستر و کندو ها یی را برای تولید عسل ، در کوهستان ها قرار می دهند ، و زنبورها در آب و هوای کوهستان و با استفاده از تنوع گیاهی موجود در آن منطقه کوهستانی ، عسل تولید می کنند .
پس در نتیجه عسل کوهستان ، عسلی پرورشی است ولی در صورت تغذیه ندادن به زنبورها ، این عسل ، عسل طبیعی کوهستان خواهد بود و در صورت تغذیه دستی به زنبورها ، این عسل عسل تغذیه ای کوهستان ، خواهد بود . فرق عسل کوهستان با عسل کوهی این است که ، عسل کوهی ، عسل وحشی بوده و عسل پرورشی نیست و آن را زنبور ها در دل کوه ها و لابلای درختان تولید می کنند و انسان ها حتی در ایجاد کندو و یا موم گذاری برای آنها ، دخالتی نداشته اند .
برداشت و همچنین نگهداری از این عسل دشوار می باشد ، به همین دلیل عسل طبیعی کوهستان تولید محدودی دارد .
همانطور که گفته شد ، عسل کوهستان را می توان به سه دسته تقسیم کرد ، که عبارت است از :
• عسل طبیعی کوهستان
• عسل تغذیه ای کوهستان
• عسل وحشی کوهستان ( عسل کوهی )

عسل خالص

عسل طبیعی کوهستان که توسط انسان ها و با مراقبت آن ها تولید می شود ، در حقیقت کیفیتی پایین تر از عسل طبیعی کوهستان وحشی دارد . زیرا زنبور در تولید عسل بسیار حساس است و برای این کار نیاز به آرامش و امنیت دارد . زنبور داران برای مشاهده ی عملکرد آن ها باید به کندو ها سری بزنند و همین موجب می شود تا آرامش زنبور حتی به همین مقدار ، بر هم بخورد و باعث پایین آمدن کیفیت تولید آن ها شود . همه ی ما می دانیم که هرچه زنبور ها برای تولید عسل ، دور از انواع آلودگی ها و شهر ها باشند ، عسل طبیعی بهتری را تولید می کنند . پس عسل طبیعی کوهستان وحشی ، دارای کیفیت بالا تر و همچنین قیمت بالا تر از عسل های طبیعی کوهستانی که در کندو تولید می شوند ، می باشند .
عسل طبیعی کوهستان نیز مانند دیگر عسل های طبیعی شکرک یا رس می زند ، و مدت زمان رس بستن این عسل با توجه به گلی که زنبور از آن تغذیه کرده است و شرایط دیگر ، متغیر است .

عسل خالص

خواص عسل کوهستان عبارت است از :
• مفید برای بی خوابی
• ضد افسردگی
• مفید برای رفع خستگی
• موثر در تقویت حافظه
درمان کم خونی
• درمان بیماری های گوارشی
مفید برای زخم معده
جلوگیری از سرطان
• پیشگیری از بیماری های قلبی
• تامین انرژی بدن و …
قیمت عسل طبیعی کوهستان با توجه به عوامل زیر ، تغییر می کند که عبارت است از :
• کیفیت عسل
• طعم عسل
• عطر عسل
• نوع بسته بندی عسل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین عسل خالص

صادرات بهترین عسل خالص

صادرات بهترین عسل خالص از زمره تجارت هایی است که می توان از این طریق …

آراد برندینگ