فروش عسل
خانه / عسل کنار / فروش عسل کنار به صورت عمده

فروش عسل کنار به صورت عمده

در درمان امراض به صورت طبیعی عسل کنار تأثیر ویژه ای بر روی درمان زخم های داخلی مخصوصا معده و روده دارد. همین امر باعث شده است تا فروش عسل کنار در حوزه طب سنتی افزایش چشم گیری داشته باشد.

عسل کنار یا عسل سدر یکی از پر خاصیت تیرن عسل ها در زمینه درمان امراض به صورت طبیعی می باشد.

در گذشته از این عسل برای درمان زخم های درونی بدن به کار گرفته می شده است.

این نوع عسل توانایی و مقاومت دستگاه گوارش را افزایش می دهد.

فروش عسل کنار

مرکز فروش عسل کنار به صورت عمده

عسل کنار دارای خواص بسیار زیادی است که برخی از آن ها عبارت اند از:

 • تقویت کننده موی سر
 • تقویت کننده قوای جنسی
 • تقویت کننده اعصاب
 • مناسب برای کمر درد
 • مناسب برای رفع کم خونی
 • تقویت کننده قوای جسمی

فروش عسل کنار

مرکز فروش عسل کنار یکی از معتبر ترین نمایندگی های فروش عسل کنار می باشد که در زمینه خرید و فروش و صادرات انواع عسل فعالیت می کند.

این مجموعه با هدف فروش عمده عسل سعی دارد تا نیاز کشور های خارجی و همچنین کشور خودمان به عسل را فراهم کند.

لذا چنانچه از خریداران عمده عسل می باشید و یا تأمین کننده عسل شهرتان هستید، هم اکنون می توانید با این نمایندگی تماس حاصل فرمائید.

خرید اینترنتی عسل کنار در ایران

خرید اینترنتی عسل و یا به اصطلاح خرید آنلاین عسل یکی از راه های پیشرفته و امروزی برای خرید و فروش عسل می باشد.

فروش عسل کنار

خرید اینترنتی عسل مزایایی نسبت به دیگر روش های خرید دارد که عبارت اند از:

 • صرفه جویی در هزینه
 • صرفه جویی در زمان
 • مشاهده لیست محصولات به آسانی
 • تماس با فروشنده در هر کجای دنیا
 • امکان تست اولیه محصول (نمونه آزمایشی)

امروزه با پیشرفت تکنولوژی ضمن سرعت بخشیدن به کار ها، تاجران موفق از راه اینترنت معاملات خود را انجام می دهند.

یک تاجر موفق هیچ وقت زمان خود را بیهوده تلف نمی کند که با خرید اینترنتی می تواند مقدار زیادی از این زمان را برای خود حفظ کرده باشد.

لذا اگر از خریداران عمده عسل می باشید، سریعاً با این نمایندگی تماس حاصل فرمائید.

فروش عسل کنار

خرید عسل طبیعی در شیراز

استان فارس یکی از مراکز تولید عسل کنار است که در این استان تولید کنندگان زیادی وجود دارند که با زحمت بسیار عسل مرغوب را به دست شما خریدارن عمده عسل قرار می دهند.

این استان همچنان که تولید کنندگان عسل زیادی دارد ، مشتریان عسل آن هم زیاد است و روزانه در شهر شیراز بسیاری از مشتریان عسل هم به دنبال عسل مرغوب و طبیعی هستند ، حال این مشتری عسل یک وقت مشتری است که عسل را برای مصارف خانگی می خواهد و یا مغازه دار و تاجری است که عسل را برای فروش و سود دهی می خواهد ، به نظر ما کیفیت عسل باید بالا باشد و فروشنده عسل باید فرد متعهدی باشد ، و فرقی ندارد مشتری عسل جزئی است یا عمده خریداری می کند، چون مشتری عسل به دنبال عسل با کیفیت و مرغوب است.

فروش عسل کنار

در هر حال برای مجموعه بازرگانی ما فرقی ندارد ، شما که مشتری عسل در شیراز هستید ، عسل را جزئی خرید می کنید یا عمده ، ما عسل را آن طور که مشتری می خواهد به دست او می رسانیم و اصراری بر فروش یک نوع عسل خاص نداریم ، زیرا محصولات ما آن قدر تنوع دارند که مشتری عسل با فراغ بال و آسوده ، بدون هیچ محدودیتی عسل خود را سفارش می دهد و با آن وسیله ای که او می خواهد برای او ارسال می شود.

البته باید گفت که در هر معامله ای اگر مشتری عسل به صورت عمده و با حجم بالا عسلی را خریداری کند ، با قیمت پایین تری می تواند آن محصول را خریداری کند.

بسیاری از خریدارن عسل ، مخصوصا کسانی که عسل را به صورت عمده خریداری کرده و صادرات عسل به عراق و سایر کشور ها را انجام می دهند، یک نگرانی واحدی دارند و آن هم این است که آیا این تامین کننده عسل می تواند با تناژ بالا کار کند و عسل را با حجم بالا و ضربه نخوردن به کیفیت آن برای ما تهیه کنند؟ جواب این سوال ساده است و آن اینکه تاجری که قصد صادرات عسل را دارد باید در

 • مرحله اول به دنبال تامین کننده ای باشد که در طول سال بتواند نیاز هایش را برطرف کند و این طور نباشد که در مدتی از سال توانایی تامین عسل را داشته باشد و در باقی سال دیگر خبری از تامین کننده نباشد.
 • در مرحله بعد باید به دنبال تامین کننده ای باشد که با قیمت مناسب و کیفیت بالا عسل را به دست تاجر عسل برساند ، که در غیر این صورت که صادر کننده عسل و بازار یاب عسل در بازار رقابتی عسل ، نه تنها سود نکرده بلکه در بسیاری از موارد به ضرر های بزرگ هم منجر می شود.

فروش عسل کنار

بعد از توجه کردن به این دو مرحله و نکات دیگر عرصه صادرات ، دیگر می توان گفت تاجر عمده عسل نباید نگرانی از جانب تهیه عسل باشند و بیشتر تمرکز شان را بر بخش های دیگر صادرات عسل قرار دهند.

عسل توبیک با در اختیار داشتن زنبور داران متعهد و کار بلد عرصه زنبور داری و تولید عسل می تواند در تمام ایام سال ، سفارشات عسل شما در حجم بالا و یا جزئی را تامین کرده و بار سنگین پیدا کردن تامین کننده را از دوش شما خریدارن عسل بردارد ، تا شما بیشتر فکر و تمرکزتان بر روی فروش عسل باشد نه پیدا کردن عسل.

فروش عسل کنار

قیمت عمده عسل

شرکت های خریدار عسل ، غالبا به دنبال خرید عسل تغذیه ای هستند و بیشتر تماس هایی که از طرف این شرکت ها با ما صورت می گیرد ، در رابطه با قیمت عسل شکری است، زیرا عسل شکری یا همان نیمه طبیعی از لحاظ قیمت خیلی پایین تر و به صرفه تر است ، مخصوصا این که این شرکت های خریدار عسل ، عسل را غالبا با تناژ خرید می کنند ، که در این صورت قیمت عمده عسل تغذیه ای برای آن ها بسیار مناسب است .

شرکت های خریدار عسل عسل بعد از خرید عسل ، عسل را در بسته بندی های متنوع و زیبا ، به فروش می رسانند.

به طور کلی قیمت هر عسل ، اگر به صورت جزئی شد ، قیمت بالا تری دارد و اگر مشتری عسل همین عسل را با تناژ خریداری کند ، می تواند عسل را با قیمت پایین تری به دست بیاورد.

فروش عسل کنار

خریدار عسل عمده در اصفهان

استان اصفهان با اختصاص دادن بیشترین تولید کنندگان عسل در این شهر ، توانسته در زمینه تولید عسل نام اصفهان را بالا ببرد و هر کسی که مشتری عسل هست را به طرف خود بکشد.

مشتریان عسل در اصفهان به دنبال عسلی با کیفیت بالا و قیمت به صرفه هستند تا بتوانند از طریق جزئی فروشی عسل ، در کسب و کار خود رونق ایجاد کنند، یافتن چنین مغازه عسل فروشی یا عمده فروشی عسل شاید برای کسانی که تازه پا به این عرصه گذاشته اند سخت باشد ولی، بسیاری از عمده فروشی های عسل در اصفهان که سال ها در زمینه فروش عسل عمده فعالیت داشته اند ، به راحتی این مراکز عسل عمده در اصفهان را می یابند، یکی از مجموعه های بزرگ فروش عسل ، مجموعه بازرگانی توبیک است که این افتخار را دارد که در سطح کشور بهترین انواع عسل طبیعی را به دست عمده فروشان عسل در اصفهان و شهر های دیگر برساند حتما عمده فروشان عسل در اصفهان اطلاع دارند که اگر خرید عسل آن ها به صورت عمده باشد ، مطمئنا حاشیه سود بیشتری خواهند داشت ، زیرا بیشتر تمرکز در این مجموعه بر روی فروش عسل به صورت عمده است و بیشتر مشتریان ما از صنف عمده فروشان عسل هستند ، که با اولین خرید و رویت کیفیت بار عسل و قیمت مقرون به صرفه عسل ، به مشتریان ما تبدیل شدند.

فروش عسل کنار

شاید برخی این فکر را داشته باشند ، که چون من در شهر اصفهان زندگی می کنم ، حتما باید عسل مصرفی ام را هم از این شهر بخرم، اما برای خرید عسل توجه به چند مطلب بسیار مهم است و غالب مشتریان عسل ، به دنبال همین مطالب و خصوصیات در عسل هستند:

 • عسلی که می خرم طبیعی باشد
 • عسل علاوه بر اینکه طبیعی است ساکارزش پایین باشد
 • قیمت عسل طوری باشد که بتوانم عسل را در برنامه غذایی خود قرار دهم ، و صرفا جنبه دارویی نداشته باشد.
 • عسلی که خریداری می کنم به راحتی به دست من برسد

هرکسی می داند که اگر عسل را با این خصوصیات پیدا کردیم ، تقریبا مرغوب ترین عسل ایران را پیدا کرده ایم ، ولی آیا عسل با این خصوصیات حتما در شهر من هم یافت می شود؟ بله مطلب اصلی این است که شاید راحت ترین راه در خرید عسل و یا کالا های دیگر گشتن در شهر محل سکونت خود انسان باشد، ولی همیشه راحت ترین راه بهترین راه نیست، اگر شما خریدار عمده عسل در اصفهان هستید ، باید در سطح کشور به دنبال تامین کننده عمده عسل باشید ، و خود را محدود در شهر خود نکنید.

مثلا اگر شما به دنبال خرید عمده عسل کنار هستید ، باید به شهر های جنوبی کشور سر زده و یا از کسانی که زنبور داران زیادی در این شهر ها دارند ، پرس و جو کرده و اگر کیفیت خوبی داشتند از آنان خرید کنید.فروش عسل کنار

در شهر اصفهان ، شرکت های خرید عسل ، به وفور یافت می شود ، این شرکت ها با خرید عمده و تناژ عسل ، توانسته اند عسل طبیعی را در بسته بندی های مختلف ، به دست مصرف کننده های عسل برسانند.

این شرکت ها علاوه بر خرید عسل های طبیعی ، در زمینه خرید عسل های تغذیه ای هم فعالیت دارند .

در نهایت اگر شما هم قصد خرید عسل طبیعی را در اصفهان دارید (به صورت عمده یا خرده) مجموعه ما ، اولا به شما برای خرید عمده یا جزئی عسل چند مرحله را پیشنهاد می دهد:

 1. تماس با مدیریت فروش عسل توبیک
 2. اطلاع از قیمت عمده و خرده عسل
 3. درخواست نمونه عسل برای ارسال نمونه
 4. در صورت تمایل و رضایت عسل ، می توانید عسل خود را سفارش دهید

همچنین عسل توبیک با کیفیت عسل می تواند رضایت شما را جلب کرده و شما را یکی از مشتریان ثابت خود قرار دهد.

این مرجع بزرگ خرید و فروش عسل ، نحوه ارسال محصولات را ، به عهده مشتری خود گذاشته و عسل را همانطور که مشتری می خواهد به او می رساند تا عسل مورد نیاز مشتری به آسانی به دست مستری آن برسد.

فروش عسل کنار

خرید و فروش عمده عسل طبیعی

خرید و فروش عمده عسل ، بیشتر از ناحیه عمده فروشان عسل و فروشندگان عسل صورت می گیرد ، همچنین تجار و بازرگانان بین المللی نیز که به دنبال خریدار خارجی عسل هستند بیشترین وقت خود را به گشتن برای یافتن تامین کننده عسل صرف می کنند ، به طور مثال در بازار عسل امروز ، افراد زیادی به دنبال خریدار عسل در عراق هستند ، ولی حتی اگر خریدارعسل در عراق هم یافت شود ، عسلی که قصد صادر کردن آن را دارید ، باید عسل مرغوب باشد و از استاندارد های کافی بهره مند باشد ، پس یافتن تامین کننده عسل با خصوصیاتی که گفته می شود ، به مراتب مهم تر از یافتن مشتری عسل است ، چون اگر عسل با کیفیت در دست ما باشد ، مشتری به دنبال ما می آید نه اینکه ما به دنبال مشتری باشیم .

تامین کننده عسل باید چند ویژگی را دارا باشد تا بتواند مشتریان عسل را به خرید عسل های خود ترغیب کند :

 • مسیر ارتباطی راحتی داشته باشد و همیشه در دسترس مشتری عسل باشد
 • قیمت عسل برای انواع مشتریان عسل متناسب باشد مثلا اگر مشتری عسل به دنبال خرید عسل فله است ، به مشتری ، عسل  را با قیمت پایین تری بفروشد .

فروش عسل کنار

شرکت عسل توبیک ، به خاطر داشتن مشتریان عسل با تنوع سلیقه ها ، فروش عسل را به دو صورت :

 •  عمده
 • جزئی

انجام می دهد ، همچنین این شرکت آمادگی بسته بندی انواع عسل در

 • پت های پلاستیکی
 • در ظروف شیشه ای

عسل را دارد ، البته هزینه ظروف و دستمزد بسته بندی عسل به عهده مشتری عسل می باشد.

برای اطلاع از قیمت انواع عسل های طبیعی با ما همراه باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی عسل کنار

خرید اینترنتی عسل کنار اصل در تهران

فروش عسل طبیعی در تهران به صورت عمده و خرده امکان پذیر است ، ولی …

آراد برندینگ