فروش عسل
خانه / عسل خالص / فروشنده عسل عمده درتهران

فروشنده عسل عمده درتهران

در تهران بزرگ ، به دنبال فروشنده عسل مي گردم.

كجا عسل عمده مي تونم پيدا كنم؟

از كجا بفهمم كه اين عسل، ارزش اين مبلغ پول رو داره؟ و …

شما تنها با يك تماس مي توانيد جواب اين سؤال و سؤالات ديگرتان را بپرسيد و عسل مورد نياز خود را تهيه فرماييد. عسل عمده ي مورد نيازتان را راحت تهيه كنيد.

فروشنده عسل

چند نكته در مورد خريد عسل

كساني كه عسل، در سبد كالايي مصرفي آنهاست و به طور مرتب از عسل استفاده مي كنند، مي دانند كه اين نعمت خدادادي، داراي خواص غذايي و دارويي منحصر به فردي مي باشد ، به همين خاطر است كه، مصرف عسل همواره يكي از توصيه هاي مشاوران امور تغذيه بوده است.

خواص درماني عسل از جمله :

 • درمان كم خوني
 • درمان مشكلات قلبي
 • قابل استفاده در درمان بعضي از بيماريهاي مربوط به كليه
 • درمان مشكلات مربوط به سيستم گوارشي بدن و …

البته طبيعي است كه اين خواص و تأثير گذاري ذكر شده، مربوط به عسل مرغوب است ، و هر چه اين مرغوبيت بالاتر باشد، تأثير گذاري در زمان كمتر و با مقدار كمتر عسل، واقع مي شود.

در خرید عسل بهتر است که انواع عسل را بشناسیم تا بتوانیم خرید درستی داشته باشیم :

 • عسل طبیعی
 • عسل تغذیه ای
 • عسل تقلبی

فروشنده عسل

عسل طبیعی را زنبور عسل فقط از ماده ی شیرینی که از شهد گلها و از گرده ی گلها جمع آوری کرده ، و بعد از تغییر و تحولات لازم بر روی آن ، در موم موجود در کندو جمع آوری کرده است ، تولید می کند .

عسل تغذیه ای که زنبور عسل علاوه بر این که از شهد گلها و گرده ی گلها استفاده کرده در فصولی از سال که گل و گیاه کم شده ، از شربت شکر و امثال آن نیز ، کمک تغذیه داشته است که خاصیت این عسل نسبت به عسل طبیعی کمتر است ولی باز هم دارای خاصیت تغذیه و خاصیت درمانی است .

عسل تقلبی در حقیقت عسل نیست فقط مایع شیرینی است که در تولید آن زنبور هیچ دخالتی ندارد این نوع عسل را بدون دخالت زنبور با ترکیبات شکر و اسید سیتریک و کلوگز و اسانس و …….. درست می کنند و در بازار به مشتریان عرضه می کنند که علاوه بر این که هیچ سودی به بدن انسان ندارد بلکه باعث بروز مشکلاتی هم می شود برای تشخیص این نوع عسل ، می توانید آن را مورد آزمایش قرار دهید .

برای تشخیص عسل طبیعی و خرید عسل ارگانیک آزمایشگاه بهترین روش تشخیص است البته آزمایشگاه های معتبر ، ساکارز موجود در عسل طبیعی زیر ۵ در صد است به جز عسل های اسطوخودوس و اقاقیا ، یونجه و مرکبات و اکالیپتوس و خار شتر و کاج و شبدر

فروشنده عسل

عسل مرغوب، كدام  عسل است؟

اگر بخواهيم ، به عسلي نمره ي قبولي بدهيم ، و در پايين ترين نوع عسل مرغوب، به حساب بياوريم، عسل مرغوب، عسلي است كه زنبور توليد كرده باشد، هر چند اين زنبور علاوه بر گرده و شهد گل ، از شربت شكر هم تغذيه كرده باشد.

كه اصطلاحا به اين نوع عسل ، عسل تغذيه اي و يا عسل معمولي هم مي گويند. حالا هر چقدر عسلي از تغذيه ي شربت شكر كمتري ، توليد شده باشد ، اين مرغوبيت درجه ي بالاتري دارد و اگر عسلي طبيعي باشد و اصلا تغذيه اي غير از شهد و گرده ي گل نداشته باشد ، درجه ي مرغوبيت بالاتري دارد و اگر عسلي ارگانيك باشد ، باز داراي مرغوبيت بالاتري مي باشد.

عسل طبیعی به خاطر اینکه ماده یی به نام دیاستاز دارد بعد از گذشت زمانی، آن ماده ته نشین می شود و عسل رس می بندد و در عسل ذراتی به وجود می آید و باعث سفت شدن آن می شود ولی این ذرات با ذراتی که در مربا موقع شکرک زدن ایجاد می شود فرق دارد شکرک های موجود شده در مربا از ذرات ایجاد شده در عسل درشت تر است .

فروشنده عسل

عوامل دیگری هم در این رس زدگی عسل های طبیعی مؤثر است عوامل محیطی از قبیل دما و ترکیبات عسل از مواد قندی و آنزیم دیاستاز می باشد .

عسل خیلی مرغوب آن عسلی است که کاملا شیرین و خوش بو باشد ، کیفیت و اثر بخشی عسل مرغوب از عسل نامرغوب بیشتر است .

بهترین عسل ، عسلی است که زنبور آن را بدون دخالت انسان و در کوهستان ها و لابلای صخره ها و لابلای شاخه ی درخت ها برای خودشان لانه درست می کنند و عسل را در همان جا تولید می کنند و خود زنبورها مدیریت آن را به عهده دارند . این عسل معمولا در بازار قیمت بالایی دارد که اکثر مردم قدرت خرید آن را ندارند .

باز هم عسل خوب و مرغوب عسلی است که زنبورداران خودشان زنبور را در کندوها نگه داری می کنند و پرورش می دهند و زنبور با تغذیه ی طبیعی ، عسل تولید می کند .

فروشنده عسل

عسل تقلبي يا صنعتي ، اصلا عسل نيست

در بازار عسل ، متأسفانه به ماده اي بر مي خوريم كه به اسم عسل به فروش مي رسد ، و بسيار ارزانتر از انواع عسلها مي باشد و در ساخت آن ، هيچ زنبوري دخالت نكرده ، بلكه در ديگها و با مواد شيميايي و گلوكز تجاري و … تهيه شده ، فقط رنگش شبيه عسل است ولي خاصيت آن را نداشته و بلكه مضر براي بدن هم مي باشد، و اصطلاحا ” عسل ديگي ” هم به آن گفته مي شود، عسل را از مراكز و افراد مطمئن خريد كنيد تا در دام سودجويان نيفتيد.

طریقه ی تولید عسل بدین صورت است که :

فروشنده عسل

 • بعضی از زنبورداران علاوه بر تغذیه ی طبیعی ، تغذیه ی مصنوعی هم به زنبور می دهند و زنبور عسل تولید می کند، باز هم این نوع عسل بهتر از عسلی است که زنبور در تولید آن هیچ دخالتی نداشته باشد .
 • یک نوع عسل نامرغوب دیگری هم هست که زنبور در فرآیند تولید آن کمی نقش دارد بدین صورت که مقداری عسل مرغوب را با شیره ی انگور یا شیره ی خرما و یا شیره ی کشمش و یا مواد قندی مخلوط می کنند و آن را به شکل عسل درمی آورند .
 • یک نوع عسل هم هست که زنبور در تولید آن هیچ نقشی ندارد و آن را با ترکیبات انواع شیره ها و شکر و قند تهیه می کنند این نوع بدترین نوع عسل است و اصلا نمی شود آن را عسل نامید .

فروشنده عسل

در هنگام خرید عسل از زنبورداران برای تشخیص عسل مرغوب و خوب و خالص سعی کنید  آن عسلی که در آزمایشگاه های معتبر مورد آزمایش واقع شدند و دارای مشخصات و استاندارد هایی که مسئولین برای یک عسل مرغوب تعیین کرده اند باشد و به پروانه های بهداشتی و پروانه های بسته بندی از وزارت بهداشت توجه کنید .

شهد عسل چیست ؟

شاید برای شما هم این سوال پیش باید که شهد عسل چیست ؟ شهد عسل مایع شیرین و معطری است که توسط زنبور ها از بطن گل ها گرفته می شود . همچنین از نظر اقتصادی از ارزش بالایی برخوردار است و زنبورها برای تولید عسل از شهد استفاده می کنند و از خواص بسیاری برخوردار می باشد .

فروشنده عسل

اسامی انواع عسل

امروزه با پیشرفت در تکنولوژی و علم ، برای خرید عسل ، روش های گوناگونی را در پیش رو داریم . که به عبارت زیر است :

 • خرید عسل از زنبورداران
 • خرید حضوری در بازار ها
 • خرید اینترنتی

در گذشته خرید عسل از زنبور داران رواج داشته و مردم برای خرید مجبور بودند مسافت بسیار زیادی را طی کنند . اما روش بهتری که ما به مشتریان پیشنهاد می کنیم تا هم در اتلاف وقت صرفه جویی شود و هم از هزینه های اضافی جلوگیری شود ، خرید اینترنتی از سایت های معتبر می باشد .

فروشنده عسل

وقتی در مغازه عسل فروشی و یا در سایت های گوناگون به دنبال خرید عسل ارگانیک می گردیم ، با دنیایی از انواع برند عسل و نوع عسل ها روبرو می شویم . ترکیبات شیمیایی عسل با توجه به گونه زنبور و پوشش گیاهی مناطق مختلف ، متغیر می باشد .بسیاری از مقالات عسل طبقه بندی انواع عسل را ، به گونه ی دیگری نوشتند اما می توان انواع عسل را ، به صورت زیر هم طبقه بندی کرد :

 • از لحاظ منبع شهد گل
 • از لحاظ زمان تولید عسل
 • از لحاظ منطقه تولید عسل
 • از لحاظ رنگ عسل
 • از لحاظ طرز تولید و استخراج عسل و …

فروشنده عسل

 1. از لحاظ منبع شهد گل : منبع شهد گل به دو دسته ی تک گل و چند گل تقسیم می شود . عسل های تک گل را زنبور داران از یک نوع گل بدست می آورند مانند ؛ عسل ریحان ، عسل کنار ، عسل گون و عسل آویشن . برخی از عسل ها حاصل شهد چند گل است مانند ؛ عسل مرکبات و عسل کوهستان که به آن ها عسل چند گل « چهل گیاه » می گویند .
 2. از لحاظ زمان تولید عسل : تولید عسل در دو دوره پاییز و بهار برداشت می شود و عسل های پاییزه و بهاره حاصل آن ها هستند . عسل هایی که در اوایل بهار برداشت می شوند ، مانند عسل اقاقیا ، عسل بهاره نام دارند و با برداشت عسل در اوایل پاییز ، زنبورداران عسل پاییزه را وارد بازار می کنند .
 3. از لحاظ منطقه تولید عسل : مانند عسل دماوند و عسل کوهرنگ که از مناطق کوهستانی دماوند و کوهرنگ برداشت می شود .
 4. از لحاظ رنگ عسل : رنگ عسل به سه دسته ی عمده تقسیم می شود که هر کدام از آن ها از خواص منحصر به فردی برخوردار هستند . رنگ های عسل عبارت است از :

فروشنده عسل

 • بی رنگ مانند ؛ عسل اقاقیا . خواص : مفید برای کم خونی و ملین
 • زرد رنگ مانند ؛ عسل اسپرس . خواص : درمان پوکی استخوان و تقویت معده
 • قرمز رنگ مانند ؛ عسل آویشن . خواص : تقویت بینایی و درمان تنگی نفس

.۵ از لحاظ طرز تولید و استخراج عسل : مانند عسل شهد ، عسل شکرک زده ، عسل شان که در بازار ها به فروش می رسند .

فروشنده عسل

فروش عسل عمده تهران

راه های فروش عسل ، در بسیاری از مقالات عسل آورده شده است اما فروشندگان عسل بهترین روش برای فروش عسل عمده تهران را ، سایت های اینترنتی می دانند و از لحاظ اتلاف وقت و هزینه های گزاف نیز صرفه جویی می شود . همچنین برای آشنایی با مراکز و فروشگاه های خرید و فروش عسل ، سایت های اینترنتی بسیار مناسب می باشد .

تهران به عنوان یک قطب تجاری در کشور شناخته شده می باشد اما قطب تولید عسل نیست . با این حال به آسودگی می توان مراکز خرید و فروش عسل طبیعی را پیدا کرد . فروش عسل در تهران معمولا به صورت عمده انجام می شود اما خرده فروشان عسل نیز وجود دارد .

خریداران عسل در تهران به خاطر اینکه خرید خود را از عمده فروشی های عسل ، انجام می دهند ، و همچنین به دلیل اینکه عسل را در تناژ بالا خریداری می کنند ، با قیمت پایین تر و مقرون به صرفه تر خریدشان را صورت می دهند . فروشگاه های عسل در تهران فراوان است اما اگر بخواهیم بهترین عسل فروشی در تهران را به شما معرفی کنیم ، باید گفت که امکان پذیر نیست . مردم معیار های متفاوتی برای انتخاب و تایید یک فروشگاه عسل دارند که عبارت است از :

 • تفاوت معیار مشتریان
 • سلیقه های متفاوت در بسته بندی عسل
 • قیمت عسل و …

فروشنده عسل

بازار عسل فروشان تهران

با توجه به اینکه ایران از نظر پرورش زنبور عسل و تولید و استحصال عسل و سایر فراورده های زنبور عسل دارای جایگاه خوب و قابل ملاحظه ای در جهان می باشد . و از طرفی دیگر تهران علاوه بر اینکه پایتخت سیاسی کشور می باشد ، پایتخت تجاری ایران نیز هست ، پس می توان به اهمیت شناخت بازار عسل فروشان تهران پی برد .

میدان محمدیه ( میدان اعدام ) ، خیابان مولوی ( محله بازار بزرگ تهران ) و خیابان خیام شمالی ( محله بازار بزرگ تهران ) از جمله مراکزی هستند که مغازه عسل فروشی وجود دارد و همچنین در بازار عسل فروشان تهران ، شما با انواع برند عسل و عسل فروشی های معتبر تهران ، می توانید آشنا شوید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین عسل خالص

صادرات بهترین عسل خالص

صادرات بهترین عسل خالص از زمره تجارت هایی است که می توان از این طریق …

آراد برندینگ