فروش عسل
خانه / عسل کنار / خرید اینترنتی عسل کنار اصل در تهران

خرید اینترنتی عسل کنار اصل در تهران

فروش عسل طبیعی در تهران به صورت عمده و خرده امکان پذیر است ، ولی از همه مهم تر این است که آیا بازار عسل تهران می تواند پاسخگوی نیاز مشتری عسل باشد ؟ قیمت عسل کنار در بازار عسل تهران بهتر است یا در بازار های خرید و فروش اینترنتی ؟ فروش عسل کنار در این مجموعه بعد از انجام آزمایش پرولین و فعالیت دیاستازی و … صورت می گیرد و قیمت عمده عسل کنار در صنایع غذایی توبیک بسیار به صرفه است . عسل کنار اصل را از ما بخواهید.

خرید اینترنتی عسل کنار

فروش عسل طبیعی در تهران

بسیاری از مشتریان عسل برای خرید عمده انواع عسل طبیعی یا تغذیه ای ، اولین چیزی که به ذهنشان می رسد این است که به بازار عسل تهران بروند زیرا انواع عسل را در آن جا می توان پیدا کرد ، این کار تا حدودی درست است و شاید مشتری عسل از این طریق به مقصودش برسد.

ولی خرید عسل از این راه معایب خود را هم دارد ، از جمله این معایب :

 • صرف کردن وقت بسیار
 • مشاهده تعداد محدودی از فروشندگان عسل
 •  قیمت های بالاتر ، به خاطر داشتن هزینه های دیگری غیر از هزینه های فروش عسل
 • تنوع کمتر ، زیرا بیشتر فروشندگان عسل در یک منطقه ، با یک دیگر در تعامل بوده و بیشتر محصولات آن ها در یک سطح کیفی هست

مزایای خرید و فروش های اینترنتی آن قدر زیاد است که امروزه بسیاری از شرکت های بزرگ هم برای خرید و فروش محصولات خود ، به راه های اینترنتی تمسک پیدا کرده اند.

خرید اینترنتی عسل کنار

خرید و فروش اینترنتی در زمینه عسل ، بسیار پیشرفت داشته و حتی بسیاری از کسانی که برای خرید عسل گون یا خرید عسل کنار و … دنبال تامین کننده هستند ، اولین کاری که می کنند ، در سایت های عسل محصول خود را پیدا می کنند و خرید می کنند.

امروزه بیشتر مشتریان عسل حرفه ای و کسانی که در این زمینه سال ها فعالیت داشته اند ، به دنبال مغازه عسل فروشی نیستند ، بلکه برای آنها خرید عسل ارگانیک و خرید عسل طبیعی مهم است ، و این امر باعث شده که به جای گشتن برای یافتن مغازه عسل فروشی ، دنبال عسل طبیعی باشند ، زیرا ممکن است فروشنده عسلی باشد که مغازه عسل فروشی هم داشته باشد ولی عسل های مرغوبی نداشته باشد ، اگر شما هم برای پیدا کردن عسل طبیعی زحمات زیادی کشیده اید ولی هنوز نتوانسته اید عسل دلخواهتان را بیابید ، باید پا را فراتر از یک عسل فروشی در محل و یا در بازار عسل کذاشت و برای خرید عسل طبیعی به سایت های معتبر عسل فروشی سری بزنید ، چون در این بازار عسل اینترنتی شما با زدن چند کلیک می توانید از مغازه عسل فروشی به مغازه دیگری بروید و با دیدن تنوع محصولات ، عسل مصرفی تان را به دست بیاورید.

خرید اینترنتی عسل کنار

خرید عسل کنار اصل

اگر شما به دنبال خرید عسل کنار اصل باشید برای خرید عسل کنار اصل چه کار هایی انجام می دهید ؟

هرکسی برای خرید عسل کنار و یا انواع عسل های دیگر راه های مختلفی را انتخاب می کند و بیشتر وقت خودش را روی همان راه متمرکز می کند پس اگر بخواهیم راه های خرید عسل را تقسیم بندی کنیم ، به دو دسته ی :

 • خریدار های سنتی
 • خریدار های اینترنتی عسل

تقسیم می شوند ، ممکن است بعضی از مشتریان عسل بگویند : خرید سنتی و قدیمی هنوز هم بهترین راه خرید و فروش عسل و انواع کالا است . ولی این صحبت به طور کلی صحیح نیست زیرا مشتریان عسل ، همیشه مثل هم نیستند و شما اگر مدتی در زمینه خرید و فروش عسل باشید ، به این مطلب پی می برید .

شما تصور کنید کسی خریدار عمده عسل است و بیشتر فعالیت این فروشنده عسل بر خرید و فروش عسل به صورت عمده است ، این فروشنده عسل ، که برای بسیاری از کار های ضروری خود هم وقت ندارد ، چگونه می تواند برای یافتن تامین کننده مناسب ، ساعت ها به بازار های عسل رفته و نهایتا با خستگی بسیار به دفتر کار خودش برگردد ، پس این مشتری عمده عسل ، برای یافتن این نوع عسل باید چه راهی را انتخاب کند ؟

بله ، امروزه بسیاری از خرید و فروش ها ، در بازار های اینترنتی صورت می گیرد و مشتریان عمده عسل نسبت به گذشته کمتر ، از راه های سنتی چه در زمینه فروش عسل و چه در زمینه خرید عسل استفاده می کنند .

خرید اینترنتی عسل کنار

کسانی که در عرصه خرید و فروش عسل های طبیعی هستند ، از راه خرید و فروش عسل به صورت اینترنتی ، بسیاری از نیاز های خود را برطرف کرده اند و عمده فروشان عسل زیادی هم ، برای فروش عسل های خود به این راه ، یعنی خرید و فروش عسل های طبیعی به صورت اینترنتی ، روی آورده اند ، پس راههای فروش عسل را هم می توان به دو دسته ی بالا تقسیم کرد.

اگر شما به سایت های فروش عسل مراجعه کنید ، می توانید با انواع محصولات عسل آشنا شوید و از قیمت های این محصولات اطلاع پیدا کنید .

اگر قیمت عسل کنار دزفول را می خواهید باید برای اطلاع از قیمت عسل کنار دزفول با سایت ها و فروشندگان عمده در تماس باشید .

مجموعه ما سعی دارد با ارائه ی محصول با کیفیت و قیمت مناسب روز ، بهترین کیفیت عسل را به دست شما مشتریان عسل برساند زیرا مجموعه عسل توبیک برای انتخاب عسل مناسب خود ، پارامتر های سختی دارد و عسل کنار بوشهر و انواع عسل های دیگر را طبق استاندارد های آزمایشگاهی خودشان و با داشتن برگه آزمایش از آزمایشگاه های معتبر کشور ، به فروش می رساند.

خرید اینترنتی عسل کنار

قیمت عسل کنار

قیمت عسل کنار ، با توجه به معیار ها و عوامل  مختلف مانند کیفیت ، نوع عسل ، کمیت و … گذاشته می شود . خیلی از افراد فکر می کنند که در ایران نمی توان عسلی طبیعی و با کیفیت پیدا کرد ، اما حقیقت این است که عسل طبیعی در کشور ما نیز یافت می شود . خریداران عسل باید توجه داشته باشند که برای خرید عسل ، باید مبلغ مناسب آن کالا را پرداخت کنند و اگر عسلی پیدا کردند که قیمت آن  از حد متعارف قیمت عسل طبیعی در بازار پایین تر بود ، معمولا عسل تقلبی و یا شکری است . در این مقاله اصلی ترین عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت عسل طبیعی را بیان می کنیم .

 • نوع عسل
 • میزان کیفیت عسل
 • پت بودن یا شیشه ای بودن ظرف عسل
 • منطقه برداشت عسل

۱- نوع عسل : عسل های تک گل بدلیل تولید کم و در نتیجه برداشت محدود ، قیمت بالا تری نسبت به عسل های چند گل دارند . برای مثال عسل کنار و یونجه در مقایسه با عسل چهل گیاه قیمت بالا تری دارد . و همچنین برداشت کمتری نسبت به عسل چهل گیاه دارد .

۲- میزان کیفیت عسل : اصلی ترین معیار قیمت گذاری عسل طبیعی کیفیت آن است . و بهترین راه تشخیص طبیعی بودن عسل ، تایید آزمایشگاه است .

قطعا اگر کیفیت عسلی بالا تر و خلوص آن بیشتر باشد، قیمت عسل بالا تر می رود .

۳- پت بودن یا شیشه ای بودن ظرف عسل : کیفیت بسته بندی و یا نوع آن که می تواند از جنس شیشه ، پلاستیکی، فلزی و دیگر انواع ظروف عسل باشد ، نیز ، در قیمت گذاری عسل تاثیر دار هستند .

۴- منطقه برداشت عسل : منطقه ای که عسل از آن برداشت می شود نیز گاهی اوقات در قیمت گذاری عسل تاثیر گذار است .

خرید اینترنتی عسل کنار

و اما آیا قیمت بالا و یا پایین عسل ، نشان از طبیعی بودن و یا تقلبی بودن آن است ؟

اگر شما هم به دنبال خرید عسل کنار اصل هستید ، حتما در بازار ها با قیمت های پایین و بالا روبرو شده اید و دچار سردر گمی شده و از خرید منصرف شده اید . به طور کلی می توان گفت که اگر قیمت عسلی پایین تر از حد متعارف بود ، یا مصنوعی است و یا زنبور از شکر برای تولید آن استفاده کرده است . به دلیل اینکه زنبور داری که با زحمت فراوان عسل را برداشت می کند با قیمت پایین نمی دهد . و بر عکس هر عسلی که قیمت بالا تری داشته باشد حتما نشان از با کیفیت بودن آن نیست . پس می توانیم بگوییم که قیمت بالای عسل الزاما نشانه ی طبیعی بودن عسل نیست اما قیمت پایین تر از حد متعارف عسل طبیعی در بازار معمولا ، نشان دهنده کیفیت کم عسل است .

عسل توبیک با قیمت های مناسب این امکان را به تمام مشتریان و خریداران عسل می دهد تا خریدی با اطمینان و به صرفه داشته باشند .

خرید اینترنتی عسل کنار

ویژگیهای عسل کنار

عسل کنار نسبت به سایر انواع عسل ویژگی های منحصر به فرد و جالبی دارد ، ممکن است خیلی از مشتریان عسل هم درباره این نوع از عسل ، صحبت هایی هم شنیده باشند و از ویژگی های این عسل چیز های مختلفی بدانند ، ما می خواهیم در این مقاله به قسمتی از این خصوصیات اشاره ای داشته باشیم ، تا خریداران عسل به هنگام خرید عسل کنار از ویژگی های این عسل هم مطلع باشند.

 • عسل کنار زمان برداشتش کف می کند و حالت خامه ای شکل به خود می گیرد ، این حالت برای خیلی از افراد حتی بعضی از زنبور داران که تازه به تولید عسل کنار اقدام کرده اند ، حالت غریبی دارد و علت این فرایند را نمی دانند ، به همین علت برخی از کسانی که در این باره اطلاع ندارند به این نوع از عسل کنار ایراد گرفته و آن را عسل کنار بی کیفیت تلقی می کنند.

خریدار عسل کنار شوشتر یا عسل کنار بوشهر باید بداند که کف کردن عسل کنار ربطی به بی کیفیتی عسل ندارد بلکه عسل کنار به صورت طبیعی بعد از برداشت ، این حالت کفی را می گیرد و این نشان دهنده ی عسل کنار اصل است .

 • یکی از شاخصه های مهم شناختن عسل کنار اصل ، عطر و طعم و رائحه ی این عسل است به طوری که برای خرید عسل کنار اصل ، یکی از اولین پارامتر هایی که مشتری عسل آن را مورد بررسی قرار می دهد ، عطر و طعم مناسب این عسل است و بعد از مورد پسند بودن عطر و طعم و رنگ عسل کنار ، مشتری عسل به خرید عسل کنار اصل اقدام می کند .

خرید اینترنتی عسل کنار

رنگ عسل کنار

ما خیلی خوب می دانیم که عسل از شهد گل ها بدست می آید و زنبور عسل با پرواز کردن و نشستن روی گل ها ، شهد آن را مکیده و در شکمشان به عسل تبدیل می شود .ولی همین رنگ عسل نیز متفاوت است .رنگ عسل ها با توجه به شهدی که زنبور از آن تغذیه می کند متغیر است . مثلا رنگ عسل اقاقیا سفید و رنگ عسل بهار نارنج زرد مایل به طلایی است . رنگ تعداد زیادی از انواع عسل طبیعی ، از قهوه ای روشن تا قهوه ای تیره مورد تغییر است.

شاید این سوال در ذهن بسیاری از خریداران و فرو شندگان عسل وجود داشته باشد که ، علت تیره بودن و یا روشن بودن عسل طبیعی چیست ؟

رنگ عسل ها با توجه به شهد گلی که زنبور از آن تغذیه می کند ، متفاوت است . اما میزان مواد معدنی و ترکیبات موجود در عسل موجب ایجاد رنگ خاص می شود . علاوه بر این ها

 • میزان حرارت دادن عسل
 • شرایط نگهداری از عسل

نیز در تغییر رنگ و تیره شدن آن موثر است .

خرید اینترنتی عسل کنار

در بعضی مواقع رنگ عسل ، موجب تغییر طعم آن نیز می شود . معمولا عسل هایی که رنگ تیره دارند ، در مقایسه با عسل های طبیعی روشن طعم تند تری دارند. درست است که رنگ هر عسل با توجه به شهدی است که زنبور از آن تغذیه کرده اما به طور کلی هفت رنگ اصلی و معروف برای عسل وجود دارد که عبارت است از :

 • کهربایی تیره
 • کهربایی روشن
 • کهربایی
 • کهربایی بسیار روشن
 • سفید
 • سفید آبکی
 • سفید روشن

عسل کنار یکی از عسل های پر طرفدار است که ، در مناطق جنوبی کشور مان تولید و به دیگر مناطق ایران و یا سایر کشور ها صادر می شود . این عسل در ابتدای برداشت رنگی ارده ای همراه با کفی فراوان و خوشمزه دارد و پس از مدتی کف آن خوابیده و رنگی سرخ و عقیقی به خود می گیرد. و اما علت کف کردن عسل کنار به طبیعی بودن ویا طبیعی نبودن عسل ربطی ندارد بلکه به خود درخت کنار مربوط می شود . وجود مقدار مورد توجهی ساپونین در عسل این گیاه موجب کف عسل کنار می شود . پس می تواند عسل به عنوان یک ماده خوراکی و دارویی استفاده شود، زیرا ارزش غدایی بالایی دارد.

کف خوشمزه این عسل نیز دارای خاصیت است ، چون کف عسل کنار دارای طبع سرد است ، برای گرم مزاجان بسیار مفید می باشد .

عسل تیره نسبت به عسلی که رنگ روشن تری دارد ، مواد مغذی مانند آنتی اکسیدان ، مواد معدنی و… بیشتری را دارا هستند و طعم تند تری دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عسل کنار به صورت عمده

در درمان امراض به صورت طبیعی عسل کنار تأثیر ویژه ای بر روی درمان زخم …

آراد برندینگ